Medlemslista maj 2017

Medlemmarna står i den ordning de gått med i SKFF.    Meddela gärna länkar till era hemsidor och sociala medier på Formulärsidan ovan.

         

Carin Amundsson, f d  Hälsokraft i Gävle, 070-311 90 61,     carin.amundson@halsokraft.se       www.halsokraft.se

Marie-Louise Jiback, f d Söderhams Lastbilsåkeri   070-227 64 46   marie.jiback@soderhamn.com

Berith Landén, Berit Landén AB   070-307 61 12   berithlanden@hotmail.com

Eva Brandt Sundberg, Aurora Terapier  070-836 66 91   evabsunderg@gmail.com

Helena Torstensson, Rapakarat Affärskonsult   070-643 77 90   hetor@telia.com

Ann Catrin Hjelm, Skyltverkstan   070-353 52 45    ann-catrin@skylt-verkstan.se

Mia Andersson, Druvan och Russinet   0270-166 32    info@druvanochrussinet.se     www.druvanochrussinet.se

Maria Frank, Mitt Andrum   070-678 94 79   elofastighet@telia.com      www.elofastighet.se

Ulrika Fallgren, JTB Stålsllipning  070-750 67 67    jtb@soderhamn.com    www.jtbstalslipning.se

Birgitta Hansson, f d Webbhantering    070-384 91 26    biha@tele2.se  

Carin Gisslén-Schönning,  070-398 37 83    info@utegarden.se     www.utegarden.se    Fb: utegardenalgnas    Instagr: @carin.gisslenschonning

Lillemor Landell, Lillis Smakeri   073-092 19 00   lillis@smakeri.se    www.smakeri.se    Shop: webbutik.smakeri.se       Fb: lillissmakeri
            Instagr: @lillissmakeri

Kaola Abusagr,  Balconetten  0270-122 90   kaola@balconetten.se     Fb: balconetten    Instagram: balconetten

Lena Johansson, Berglunds   070-3364064   johansson.lena@soderhamn.com   www.berglunds.se    Fb: Berglunds  Insta: berglundsisoderhamn

Gunilla Forsgren, Nillas Salong    070-217 02 28     nillassalong@gmail.com         www.nillassalong.se     Shop: nillassalong.vitamera.se
          Bokning: nillassalong.bokadirekt.se     Fb: nillassalong     Pinterest: nillassalong     Instagr: @nillassalong

Yvonne Ekholm, Stilfoto   070-684 77 09    stilfoto@soderhamn.com      www.stilfoto.se

Inga-Lill Lindström, Enjo Sverige    070-548 96 04       ingalill.lindstrom@enjo.se       www.enjo.net

Gunilla Idell, Söderhamn Helsinge Redovisning    073-326 48 98   gunilla@helsingeredovisning      www.helsingeredovisning.se

Anna-Maria Olsson Edholm, Hårcenter, Waynes Coffee, Eat&Meet    070-252 67 84
        harcenter.anna-maria@telia.com     www.harcenter.se    Instagr: @harcenter     

Anna Steringer Ayres, Hälsinge Bok AB    anna@halsingebok.se      www.halsingebok.se

Anna Engvers, Länsförsäkringar Fastighetsförmedling    076-272 54 84   anna.engvers@gmail.com

Ingrid Bengtson, Nuvaro  070-753 74 30    ingrid@nuvaro.se     www.nuvaro.se

Renske Renkema, Vadare,   073-0768290     info@vadare.se    www.vadare.se     Facebook: Vadare - Grön rehabilitering & rekreation

Britt Selander, BriSel beröring, 070-683 95 62   brisel.beroring@gmail.com   www.brisel.se

Anniqa Löfgren, Hemkokare och Diplomerad Aromaterapeut, 070-346 28 17,   anniqa@hemkokat.nu   www.hemkokat.nu

Ingmarie Nilsson, Trollharens Feel Good, 073-061 13 21,   trollharensfeelgood@soderhamn.com   www.trollharensfg.se

Carola Kring, Carolas 3stolar, 0270-175 20   carola.kring@hotmail.com

Elisabeth Bratt, AudioVideo, 070-5668839   elisabeth.bratt@soderhamn.com  Fb: Audio Video Söderhamn   Instagr: @audiovideosoderhamn

Ida Frid, Fotograf Ida Frid, Ringa Gård,  070-567 57 61,  

      fototjejen@gmail.com   fotografidafrid.se   www.fotografidafrid.blogspot.se

        www.ringagard.se   Shop: butik.ringagard.se  Fb: www.facebook.com/ringagard   Blog: www.ringagard.blogspot.se     Instagr: @ringagård

Mari Lundquist, Juristbyrån,   070-522 64 45   mari.lundquist@juristbyran.com   www.juristbyran.com

Lillemor Svensk, Lillemors Massage och Hörselharmoni, 070-509 93 51   info@horselharmoni.se     www.horselharmoni.se

Sylvia Svedberg, Calles Skinn,   sylvia.sv@icloud.com    

Kerstin Eriksson Vestling, Citykonsult bokföring, 070-551 80 81     eriksson.e.kerstin@gmail.com

Åsa Löberg, Åsas Fot & Hälsa 0270-13250,   070-205 56 11     asa.loberg@gmail.com

Ingela Löberg, 070-346 17 60      ingela.loberg@gmail.com

Elin Danielsson Berglund, Inredningsboden Nött & nytt, 073-646 74 02     elinorrala@hotmail.com     www.meandi.se

Magdalena Volkmann, miiminki, 070-286 67 56    info@miiminki.se     www.facebook.com/miiminki     webshop: www.miiminki.se

Kia Nilsson, Lilla Blå, 0730-210 833     kianilsson@telia.com     www.lillabla.se

Åsa Lang, kombinatör, 072-200 31 61     asa@murlang.com

Cina Erlander, CinaZonterapi, 070-273 72 94     cina_erlander@hotmail.com    Instagr: @cinazonterapi

Annemarie Green, Green Yoga, 0270-14000     info@greenyoga.se     www.greenyoga.se

Pernilla Norman, Rimaster Development AB, 070-517 33 05     pno@rimaster.com

Anastasia Rindehed, 0730-744956     rindehed@gmail.com

Marika Hoppare, 070-275 74 07     info@marikahoppare.se

Julia Eriksson,  Kärlek till hälsa: friskvård och välmående i Hälsingland     info@karlektillhalsaonline.com     www.karlektillhalsaonline.com     Fb: Kärlek till Hälsa: friskvård och välmående i Hälsingland

Irina Dronova, NKM Hälsingland AB (Natur, Kultur & Miljö i Hälsingland AB) 0722838131, irina.dronova@h-skogstjanster.se
    
   Fb: NKMHalsinglandAB

Jennie Danielsson, Supplys By Jennie, 070-2095482    supplys@jendan.se     www.supplysbyjennie.jendan.se 

Johanna Persson, Johannasnaglar   073-8317275   johannasnaglar@outlook.com    Instagram: Johannasnaglar

Linnéa Sörling, Bysorling   070-1431312  linnea-sorling@hotmail.com   www.bysorling.se     Fb: beautybysorling    Instagram: Beautybysorling

Ulrika Lindström, UllinsYoga   076-1253213   ulrika940@gmail.com     www.ullinsyoga.com    Fb: ullinsyoga