Medlemslista 2015-06-14

Listan är i kronologisk ordning.  
Länkar till medlemmarnas Fb-sidor och webbshoppar kommer att läggas in efter hand. (Admin.  Birgitta Hansson biha@tele2.se )
         

Carin Amundsson, Hälsokraft i Gävle, 070-311 90 61,  gavle@halsokraft.se    www.halsokraft.se

Birgitta Berggren, f d Herrtvätten,   070-346 17 99

Marie-Louise Jiback, f d Söderhams Lastbilsåkeri   070-227 64 46   marie.jiback@soderhamn.com

Berith Landén, Berit Landén AB   070-307 61 12   berithlanden@hotmail.com

Monika Flykt, Kerstins Blommor, 070-627 75 87   interflora@kerstinsblommor.se   www.interflora.se

Annagreta Rydbäck, A Rydbäcks Juridiska Byrå,   070-626 19 48    a_rydback@hotmail.com

Solweig Wessely, Acme Provent AB, 070-330 84 25   solweig@wessely.se   www.acme-pro.com

Eva Brandt Sundberg, Aurora Terapier  070-836 66 91   evabsunderg@gmail.com

Helena Torstensson, Rapakarat Affärskonsult   070-643 77 90   hetor@telia.com

Ann Catrin Hjelm, Skyltverkstan   070-353 52 45    ann-catrin@skylt-verkstan.se

Mia Andersson, Druvan och Russinet   0270-166 32    info@druvanochrussinet.se     www.druvanochrussinet.se

Katarina Persson, Söderhamns Catering  0270-184 00    catering@soderhamn.com     www.soderhamnscatering.se

Ewa-Lotta Sköld, Hälsinglands Sparbank i Järvsö    072-531 08 62   ewa-lotta.skold@halsinglandssparbank.se

Maria Frank, Mitt Andrum   070-678 94 79   elofastighet@telia.com      www.elofastighet.se

Ulrika Fallgren, JTB Stålsllipning  070-750 67 67    jtb@soderhamn.com    www.jtbstalslipning.se

Birgitta Hansson, Webbhantering    070-384 91 26    biha@tele2.se  

Carin Gisslén-Schönning,  070-398 37 83    info@utegarden.se     www.utegarden.se

Lillemor Landell, Lillis Smakeri   073-092 19 00   lillis@smakeri.se    www.smakeri.se    Shop: webbutik.smakeri.se       Facebook: Länk

Kaola Abusagr,  Balconetten  0270-122 90   kaola@balconetten.se

Lena Johansson, Eurosko   070-336 40 64   johansson.lena@soderhamn.com     www.eurosko.se

Gunilla Forsgren, Nillas Salong    070-217 02 28     nillassalong@gmail.com         www.nillassalong.se
      webshop: http://nillassalong.vitamera.se/    Bokning: http://nillassalong.bokadirekt.se  
           www.facebook.com/nillassalong        www.pinterest.com/nillassalong/        Instagram: @nillassalong

Elisabet Söderström, Homeopathuset Söderström AB, 070-369 36 97   info@homeopathuset.se      www.homeopathuset.se

Yvonne Ekholm, Stilfoto   070-684 77 09    stilfoto@soderhamn.com      www.stilfoto.se

Inga-Lill Lindström, Enjo Sverige    070-548 96 04    ingalill.lindstrom@se.enjo.net     www.enjo.net

Malin Eliasson Sahlin, Månses Design   070-372 71 21   malin@mansesdesign.se    www.mansesdesign.se

Gunilla Idell, Söderhamn Helsinge Redovisning    073-326 48 98   gunilla@helsingeredovisning      www.helsingeredovisning.se

Helena Nääs, Bergners Färg   073-838 27 70, 070-633 76 73    helena@bergnersfarg.se     www.bergnersfarg.se

Anna-Maria Olsson Edholm, Hårcener och Waynes Coffee   070-252 67 84   harcenter.mats@telia.com    www.harcenter.se

Anna Steringer Ayres, Hälsinge Bok AB    anna@halsingebok.se      www.halsingebok.se

Anna Engvers, Länsförsäkringar Fastighetsförmedling    076-272 54 84   anna.engvers@gmail.com

Berit Halvarsson, f d Vågbro Rör  070-306 31 08   berit@vagbroror.se   

Ingrid Bengtson, Nuvaro  070-753 74 30    ingrid@nuvaro.se     www.nuvaro.se

Renske Renkema, Vadare,   073-0768290     info@vadare.se    www.vadare.se     Facebook: Länk

Britt Selander, BriSel beröring, 070-683 95 62   brisel.beroring@gmail.com   www.brisel.se

Anniqa Löfgren, Hemkokare och Diplomerad Aromaterapeut, 070-346 28 17,   anniqa@hemkokat.nu   www.hemkokat.nu

Susanne Örnhav, Granöstugen, Leg psykolog, Dipl bodysenseterapeut, 0761-47 46 00   susanne.ornhav@gmail.com   www.vaxtkraftpsykologkonsult.se  www.granostugan.se

Annicka Borgman, Perex Bygg, 070-231 82 90,   Annicka.borgman@perexbygg.se   www.perexbygg.se

Ingmarie Nilsson, Trollharens Feel Good, 073-061 13 21,   trollharensfeelgood@soderhamn.com   www.trollharensfg.se

Carola Kring, Carolas 3stolar, 0270-175 20   carola.kring@hotmail.com

Elisabeth Bratt, AudioVideo

Kotchapan Thaisungnoen, 073-837 10 21,   www.kotchapansquilting.n.nu  Hemsida:  www.kotchapansquilting.n.nu     Facebook:  Länk

Åsa Wollertsen. Kuliversum AB, 0270-24 15 05, asa.wollertsen@gmail.com
     Kuliversum   Hemsida Länk     Facebook  Länk                           Fake Factory  Hemsida Länk    Facebook  Länk

Ida Frid, Fotograf Ida Frid, Ringa Gård,  070-567 57 61,   fototjejen@gmail.com   fotografidafrid.se   www.fotografidafrid.blogspot.se
     Ringa Gård www.ringagard.se   Shop: butik.ringagard.se  Fb: www.facebook.com/ringagard   Blog: www.ringagard.blogspot.se

Mari Lundquist, Jurist,   070-522 64 45   mari.lundquist@juristbyran.com   www.juristbyran.com

Lillemor Svensk, Lillemors Massage och Hörselharmoni, 070-509 93 51   info@horselharmoni.se     www.horselharmoni.se

Karin Öberg, Alir ord & kommunikation, 070-397 38 42   alirsord@gmail.com

Åsa Lemberg, Pulsträning,   070-370 29 80   duiform@gmail.com

Sylvia Svedberg, Calles Skinn,   sylvia.sv@telia.com       

Gudrun Worén, Gudruns EBT och Hälsa, 072-201 79 41   info.ebtohalsa@yahoo.se

Kerstin Eriksson, 070-551 80 81     eriksson.e.kerstin@gmail.com

Åsa Löberg. 070-205 56 11     asa.loberg@gmail.com

Viveka Hedlund, Hälsoboden, 073-848 70 15     info@halsoboden.eu

Ingela Löberg, 070-346 17 60      ingela.loberg@gmail.com

Ragnhild Sandelius Brodow,      Ragnhild.brodow@gmail.com

Elin Danielsson Berglund, Nött & nytt, 073-646 74 02     elinorrala@hotmail.com   www.meandi.se

Magdalena Nowak, miiminki, 070-286 67 56    info@miiminki.se             www.facebook.com/miiminki  
           webshop:  www.miiminki.se  

Anna-Lena Ekholm, Fotlänken, 070-631 88 44     fotlanken@soderhamn.com

Kia Nilsson, Lilla Blå, 0730-210 833     kianilsson@telia.com     www.lillabla.se

Susann Mårtensson, Din harmoni. 073-818 00 53     sussi@dinharmoni.se

Åsa Lang, kombinatör, 072-200 31 61     asa@murlang.com

Cina Erlander, CinaZonterapi, 070-273 72 94     cina_erlander@hotmail.com    

Annemarie Green, Green Yoga, 0270-14000     info@greenyoga.se

Pernilla Norman, Rimaster Development AB, 070-517 33 05     pno@rimaster.com

Veronica Andersson, 072-7420711    veronicaandersson1971@gmail.com         www.facebook.com/verosalpnaering

Anastasia Rindehed, 0730-744956   rindehed@gmail.com

Emelie Magnusson, Emelies Skönhetsvård, 070-242 24 86     Skonhetsvard@hotmail.com

Sofie Sundvall, Sofies Hudvård och Spa     sofieshudvardochspa@outlook.com